Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Jak sladit pánský oděv s doplňky

Základním pravidlem dobře oblečeného muže je správné sladění doplňků. Pásky, boty a případně rukavice by měly být sladěny materiálově i barevně. Pro business styl jsou vhodné kožené doplňky, manžetové knoflíčky a kvalitní hodinky. Nemalá pozornost by měla být věnována také výběru pánské aktovky nebo kufříku. Pokud s sebou  muž zrovna nenosí notebook nebo větší dokumenty, postačí mu i menší kožené pouzdro s poutkem, tzv. etue, které je vhodné na každodenní nezbytnosti jako je peněženka, mobil, klíče, případně drobné kancelářské potřeby (diář, propiska).

Pokračovat ve čtení

Prestige pro sport

Nerozvážná mladická léta jsou neodmyslitelně spojena s tradičními Prestižkami, se kterými každý z vás prošel kus světa. Tento model obuvi ovládal již v dávných letech ne jeden botník. A dnes tyto spolehlivé boty obouváte svým synům a dcerám a také vnoučatům. Značka Prestige se opět dostává do popředí a její boty získávají zase na oblíbenosti.

Pokračovat ve čtení

Sportovní obutí? Prestige!

Když se řekne prestižky, tak si každý představí bílé tenisky s modrými pruhy a detaily. Ano, tento typ bot společnost Prestige opravdu proslavil, ale nevyrábějí pouze tyto tenisky. V jejich nabídce najdete sportovní obuv i procházkové obutí ve spoustě barvách a stylech. Vyrábí i kvalitní tenisky pro malé dětské nožičky.

Prestige boty

Pokud si prohlédnete celý katalog Prestige, může si vybrat každý člen rodiny. Všechny boty jsou anatomicky tvarovány a spadají do kategorie zdravotních bot. I díky této vlastnosti patří mezi nejprodávanější české tenisky.

Pokud hledáte vhodnou společnost, u které si prestižky koupit, tak doporučujeme REPA.cz, kde najdete velký výběr.

Joomla SEF URLs by Artio