Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Nemusíte chodit do fitka. Budujte svaly pomocí pneumatiky!

Myslíte si, že pokud chcete budovat svalovou hmotu, tak musíte chodit do fitka? Omyl, ty doby jsou už dávno pryč. Existuje tolik způsobů, jak se dostat do kondice nebo potrápit své tělo. A jedním z nich je taky cvičení s pneumatikou. To se využívá především při  takzvaných “workoutech” (z anglického slova workout - cvičení venku). Pod tímto pojmem si představte cvičení s běžným vybavením doma nebo venku. To znamená, že necvičíte s činkami a na posilovacích strojích jako ve fitku. Naopak, využíváte třeba průlezek venku, hrazd nebo právě pneumatik. Tímhle cvičením člověk zapojí úplně jiné svalové skupiny a dostane vás do kondice mnohdy líp než cvičení pod benchem.

traktorová pneumatika

 

Pokračovat ve čtení

Jak sladit pánský oděv s doplňky

Základním pravidlem dobře oblečeného muže je správné sladění doplňků. Pásky, boty a případně rukavice by měly být sladěny materiálově i barevně. Pro business styl jsou vhodné kožené doplňky, manžetové knoflíčky a kvalitní hodinky. Nemalá pozornost by měla být věnována také výběru pánské aktovky nebo kufříku. Pokud s sebou  muž zrovna nenosí notebook nebo větší dokumenty, postačí mu i menší kožené pouzdro s poutkem, tzv. etue, které je vhodné na každodenní nezbytnosti jako je peněženka, mobil, klíče, případně drobné kancelářské potřeby (diář, propiska).

Pokračovat ve čtení

Komplexní nabídka realizace sportovišť

Společnost Goldreturn se specializuje na výrobu víceúčelových hřišť tzv. „na míru“, myšleno nejen rozměrově, ale zejména co se týče správné volby sportovního povrchu, oplocení a doplňkového vybavení. V rámci svých služeb je společnost Goldreturn schopna zajistit projektovou dokumentaci od stupně zadávací studie až po vypracování kompletní PD pro stavební povolení. Zároveň nabízí komplexní služby běžné i střednědobé údržby.

Pokračovat ve čtení

Vyrobte si domácí gainer

Chcete si vyrobit domácí gainer a necpát do sebe zbytečnou chemii? Pak doporučujeme přečíst si tento recept. Postačí vám k tomu dvě ingredience, a máte domácí gainer hotový – protože gainer se skládá ze dvou složek, a to proteinu a komplexního sacharidu. Jak ovšem dosáhnout této kombinace doma?

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio