Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Nemusíte chodit do fitka. Budujte svaly pomocí pneumatiky!

Myslíte si, že pokud chcete budovat svalovou hmotu, tak musíte chodit do fitka? Omyl, ty doby jsou už dávno pryč. Existuje tolik způsobů, jak se dostat do kondice nebo potrápit své tělo. A jedním z nich je taky cvičení s pneumatikou. To se využívá především při  takzvaných “workoutech” (z anglického slova workout - cvičení venku). Pod tímto pojmem si představte cvičení s běžným vybavením doma nebo venku. To znamená, že necvičíte s činkami a na posilovacích strojích jako ve fitku. Naopak, využíváte třeba průlezek venku, hrazd nebo právě pneumatik. Tímhle cvičením člověk zapojí úplně jiné svalové skupiny a dostane vás do kondice mnohdy líp než cvičení pod benchem.

traktorová pneumatika

 

Pokračovat ve čtení

Komplexní nabídka realizace sportovišť

Společnost Goldreturn se specializuje na výrobu víceúčelových hřišť tzv. „na míru“, myšleno nejen rozměrově, ale zejména co se týče správné volby sportovního povrchu, oplocení a doplňkového vybavení. V rámci svých služeb je společnost Goldreturn schopna zajistit projektovou dokumentaci od stupně zadávací studie až po vypracování kompletní PD pro stavební povolení. Zároveň nabízí komplexní služby běžné i střednědobé údržby.

Pokračovat ve čtení

Vyrobte si domácí gainer

Chcete si vyrobit domácí gainer a necpát do sebe zbytečnou chemii? Pak doporučujeme přečíst si tento recept. Postačí vám k tomu dvě ingredience, a máte domácí gainer hotový – protože gainer se skládá ze dvou složek, a to proteinu a komplexního sacharidu. Jak ovšem dosáhnout této kombinace doma?

Pokračovat ve čtení

Každý sport potřebuje kvalitní povrch

Příkladem, jak je důležité mít kvalitní povrch pro daný sport bylo podceněné MS v hokeji 2005 ve Vídni. Pomalu roztátý led nedovolil hráčům předvést to nejlepší, co v nich je. To stejné platí pro fotbalisty, když při se při zápase spustí liják. A jelikož je dnes čím dál větší poptávka po sportovních příležitostech, je třeba mít k dispozici spolehlivou firmu, která zajistí jak pečlivou realizaci tak i následnou regenerační službu pro sportovní povrchy. Zejména povrchy umělé trávy dostávají hodně zabrat. Zjistěte, jak se dá efektivně pečovat o sportoviště!

Joomla SEF URLs by Artio