Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Sportovní obutí? Prestige!

Když se řekne prestižky, tak si každý představí bílé tenisky s modrými pruhy a detaily. Ano, tento typ bot společnost Prestige opravdu proslavil, ale nevyrábějí pouze tyto tenisky. V jejich nabídce najdete sportovní obuv i procházkové obutí ve spoustě barvách a stylech. Vyrábí i kvalitní tenisky pro malé dětské nožičky.

Prestige boty

Pokud si prohlédnete celý katalog Prestige, může si vybrat každý člen rodiny. Všechny boty jsou anatomicky tvarovány a spadají do kategorie zdravotních bot. I díky této vlastnosti patří mezi nejprodávanější české tenisky.

Pokud hledáte vhodnou společnost, u které si prestižky koupit, tak doporučujeme REPA.cz, kde najdete velký výběr.

Sportovní povrch

Rádi si zahrajete tenis, nohejbal, fotbal, nebo necháte své děti vyblnout na dětských hřištích? Všechny tyto činnosti by se neobešly bez sportovních povrchů. Víte třeba, že k nim patří tartan, antuka, asfalt a mnohé další? Každé sportoviště by mělo být ohraničené, aby dané sportovní povrchy netrpěly. Tyto povrchy jsou navrženy tak, aby odolávaly povětrnostním vlivům, byly odolné vůči tuhým mrazům i velmi vysokým teplotám a slunečním paprskům. Pak mohou sloužit svému účelu desítky let.
O udržování sportovních povrchů, jejich úpravu a zabezpečení se pak starají specializované firmy. Mezi ně patří i společnost Gold Return s.r.o., ježe je profesionálem ve svém oboru a kromě zmíněných činností se stará i o údržby trávníků.

Zvětšete si svaly s Muskulvitem

Každý sportovec ví, že správná výživa je velmi důležitá. A protože tělo zatěžujeme zbytečnostmi, musíme si někdy dopomoct různými výživovými doplňky. Do základních potravinových doplňků stravy patří určitě proteiny ke zvětšování svalů. Jedná se o sypký prášek, který se rozpouští v mléce nebo vodě. Můžete jej také přidat do těsta na palačinky nebo přimíchat do jogurtu.

proteiny

Pokračovat ve čtení

Proč je rýže Lagris těžko k sehnání

Podravka – Lagris, a. s. patří v současné době mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. Její výrobky jako je třeba Rýže Lagris patří mezi oblíbené přílohy napříč všemi generacemi a národy. Každý z nás si jistě rád dá chutnou rýži jako přílohu, připraví si rizoto a ti nejzkušenější třeba i suši. Rýže Lagris je vhodným doplňkem, pokud držíte nějakou dietu, nebo potřebujete doplnit sacharidy po sportu. Rýži také můžeme najít v jiných podobách než jen na vaření a vyskytuje se tak například pufovaná, natural a jiné druhy.

Joomla SEF URLs by Artio