Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Každý sport potřebuje kvalitní povrch

Příkladem, jak je důležité mít kvalitní povrch pro daný sport bylo podceněné MS v hokeji 2005 ve Vídni. Pomalu roztátý led nedovolil hráčům předvést to nejlepší, co v nich je. To stejné platí pro fotbalisty, když při se při zápase spustí liják. A jelikož je dnes čím dál větší poptávka po sportovních příležitostech, je třeba mít k dispozici spolehlivou firmu, která zajistí jak pečlivou realizaci tak i následnou regenerační službu pro sportovní povrchy. Zejména povrchy umělé trávy dostávají hodně zabrat. Zjistěte, jak se dá efektivně pečovat o sportoviště!

Sportovní povrch

Rádi si zahrajete tenis, nohejbal, fotbal, nebo necháte své děti vyblnout na dětských hřištích? Všechny tyto činnosti by se neobešly bez sportovních povrchů. Víte třeba, že k nim patří tartan, antuka, asfalt a mnohé další? Každé sportoviště by mělo být ohraničené, aby dané sportovní povrchy netrpěly. Tyto povrchy jsou navrženy tak, aby odolávaly povětrnostním vlivům, byly odolné vůči tuhým mrazům i velmi vysokým teplotám a slunečním paprskům. Pak mohou sloužit svému účelu desítky let.
O udržování sportovních povrchů, jejich úpravu a zabezpečení se pak starají specializované firmy. Mezi ně patří i společnost Gold Return s.r.o., ježe je profesionálem ve svém oboru a kromě zmíněných činností se stará i o údržby trávníků.

Zvětšete si svaly s Muskulvitem

Každý sportovec ví, že správná výživa je velmi důležitá. A protože tělo zatěžujeme zbytečnostmi, musíme si někdy dopomoct různými výživovými doplňky. Do základních potravinových doplňků stravy patří určitě proteiny ke zvětšování svalů. Jedná se o sypký prášek, který se rozpouští v mléce nebo vodě. Můžete jej také přidat do těsta na palačinky nebo přimíchat do jogurtu.

proteiny

Pokračovat ve čtení

Sportovní obutí? Prestige!

Když se řekne prestižky, tak si každý představí bílé tenisky s modrými pruhy a detaily. Ano, tento typ bot společnost Prestige opravdu proslavil, ale nevyrábějí pouze tyto tenisky. V jejich nabídce najdete sportovní obuv i procházkové obutí ve spoustě barvách a stylech. Vyrábí i kvalitní tenisky pro malé dětské nožičky.

Prestige boty

Pokud si prohlédnete celý katalog Prestige, může si vybrat každý člen rodiny. Všechny boty jsou anatomicky tvarovány a spadají do kategorie zdravotních bot. I díky této vlastnosti patří mezi nejprodávanější české tenisky.

Pokud hledáte vhodnou společnost, u které si prestižky koupit, tak doporučujeme REPA.cz, kde najdete velký výběr.

Joomla SEF URLs by Artio