Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Nakupujte matrace z pohodlí svého domova

Nakupování zboží na internetu se dnes stává běžnou záležitostí. A čím dál více lidí přechází na mezinárodní vyhledávač Google. Internetové obchody dnes nabízí opravdu všechno. Knihy, číst online noviny, ceny zboží můžete porovnávat díky specializovaným stránkám a tak se rozhodnout podle vámi zvolených kritérií, který obchod je pro vás nejlepší. Možná jste o tom nevěděli, ale dnes takto můžete nakoupit i pohodlnou matraci. Můžete porovnávat recenze, různé materiály, možnost vyzvednutí nebo dopravy až k vám domů. Navíc jako bonus máte přehledně popsáno, jak se o matraci starat, aby měla co největší životnost. Internet nám usnadňuje život a my se tak můžeme věnovat důležitějším věcem než je nakupování v přeplněných obchodních centrech.

Křečové žíly a co o nich nevíte

Nejrozšířenější nemocí, která postihuje žíly až třetiny populací, jsou křečové žíly. Výskyt nepěkně vypadajících a vystupujících žil se zvyšuje se vzrůstajícím věkem. Jedná se o civilizační chorobu, na kterou má vliv genetická dispozice, ženské hormony a v neposlední řadě i těhotenství. Z toho samozřejmě plynu, že výskyt je dvakrát vyšší u žen než u mužů.

Pokračovat ve čtení

Fitness shop s pestrou nabídkou doplňku stravy

fitness shop

Zákazníkům, kteří shánějí kvalitní sportovní výživu, vychází vstříc Fitness shop – Muskulvit. Pestrá nabídka obsahuje doplňky stravy pro kulturistiku nebo hubnutí a součástí sortimentu jsou také výživové přípravky pro nadměrně zatěžovaný pohybový aparát, například při sportu. Mezi produkty lze najít proteiny – bílkoviny, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje, vitamíny a minerály, aminokyseliny apod.

Pokračovat ve čtení

Hledáte posilovnu v Praze?

 

Chcete zhubnout přebytečná kila, zformovat postavu nebo se prostě jen cítit fit? Je spousta způsobů jak realizovat svoje plány o vysněné postavě a vytrénované fyzičce. Jedním z těch míst, kde se vaše sny mohou stát skutečností je posilovna Praha 10. Návštěva moderně vybavené posilovny s příjemnou atmosférou může být váš první krok k dokonalé postavě a zdravějšímu životnímu stylu. Profesionální přístup zdejších trenérů je velkou motivací k překonávání vlastních hranic a začátek nového, především zdravějšího života. Vybavení posilovny potěší nejenom začátečníky, ale také zkušené návštěvníky a závodníky.

Pokračovat ve čtení

Údržba trávníku - Goldreturn

V současné době se umělý trávník využívá v mnoha oblastech. Nejširší uplatnění má však ve sportovní oblasti, protože umělým trávníkem je potaženo ne jedno sportovní hřiště. Avšak při častém používání ztrácí trávník své užitné vlastnosti. Do vlákna trávníku se zašlapávají nečistoty, které trávníku škodí. Je proto nezbytné, aby byla zajištěna pravidelná údržba trávníku, díky němuž prodloužíte jeho životnost a obnovíte jeho původní vlastnosti.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio