Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Náběr svalové hmoty pomocí Ligandrolu

Málokdo má to štěstí, že se rodí s rychlým metabolismem, který mu přetrvává až do vysokého věku a zároveň se mu snadno tvoří svalová hmota. Takové štěstí má jen pár vyvolených. I tito vyvolení musí ale vykázat spoustu usílí pro to, aby ve světě testosteronových namakanců uspěli. V tomto článku si povíme o tom, jak dosáhnout podobných efektů, jako má třeba Arnold Schwarzenegger a to s prokázáním co nejmenšího úsilí. (To je ale potřeba vždy, svaly samy nenarostou nikdy :)

 

Arnold Schwarzenegger sdílel tipy, jak se udržet v kondici i v pohodlí  domova | Frekvence 1

 

 

Upozornění: Tento článek je psán pouze z teoretické roviny, zmíněná látka je určena výhradně pro vědecké účely! ;)

 

Ať už se aktivně zajímáte o kulturistiku nebo máte v garáži schovanou sadu činek nebo teprve s posilováním začínáte a oceníte každou radu, máme pro Vás řešení, které vyústí v absolutní přeměnu Vašeho těla.

 

Jen do začátku chci říct, že následující řádky nepatří lidem, kteří se sportováním živí nebo se účastní soutěží! Látka o které se budeme bavit, ač je pro tělo při doporučeném podávání bezpečná, je považována za doping!

 

 Ligandrol – Co to je a účinky

Látka, kterou v dnešním článku prozkoumáme se nazývá Ligandrol. V čem je tak vyjímečná a jak se liší od steroidů? Tato látka působí na ldiské tělo způsobem, že se mu začnou tvořit svalová hmota, patří do skupiny SARM. Oproti steroidům nearomatizuje na estrogen, tedy nezpůsobuje vedlejší účinky. Sice může mít stejně jako steroid vliv na omezení vlastní produkce testosteronu, tento vliv však není zdaleka tak velký jako u steroidů.

 

Takže v teoretickém světě, kde by byl Ligandrol volně prodejný pro jiné, než vědecké účely, bych pro nábor svalové hmoty doporučil požívání Ligandrolu, hodně posilování a samozřejmě kalorický příjem větší, než je jeho spotřeba.

Joomla SEF URLs by Artio