Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Vyzkoušejte chorvatskou zeleninovou směs

ajvarPokud jezdíte na dovolenou do Chorvatska, tak jste ho možná jedli, možná jste o něm slyšeli a možná jej vůbec neznáte. Každopádně ajvar pochází právě z Chorvatska a Srbska, kde jej zná opravdu každý. Protože se jedná o pastu vytvořenou ze zeleniny, jedná se o přírodní, zdravý a chutný doplněk k téměř každému slanému jídlu.

Pokračovat ve čtení

Proč je rýže Lagris těžko k sehnání

Podravka – Lagris, a. s. patří v současné době mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. Její výrobky jako je třeba Rýže Lagris patří mezi oblíbené přílohy napříč všemi generacemi a národy. Každý z nás si jistě rád dá chutnou rýži jako přílohu, připraví si rizoto a ti nejzkušenější třeba i suši. Rýže Lagris je vhodným doplňkem, pokud držíte nějakou dietu, nebo potřebujete doplnit sacharidy po sportu. Rýži také můžeme najít v jiných podobách než jen na vaření a vyskytuje se tak například pufovaná, natural a jiné druhy.

Kolik jíst bílkovin?

fitness shopProtein neboli bílkovina je vysokomolekulární přírodní látka tvořena převážně z aminokyselin. Protein byl objevený už v roce 1819 a dnes víme, že protein je nepostradatelnou složkou živočišných buněk jako stavební látka. Aktuální odhady odborníků na bílkoviny tvrdí, že bodybuildeři by měli konzumovat 25-30 % proteinu z celkového příjmu kalorií za den, nejvíce v průběhu nebo po tréninku a pak před spaním. Protein se přírodně vyskytuje hlavně v kuřecím, morčecím mase, rybách, vejcích a mléčných výrobcích. Kromě těchto se doporučuje i syrovátkový protein, který je bohatě obsažený ve spoustě proteinových produktech, které vám nabízíme v našem fitness shopu Muskulvit. Najdete u nás široký sortiment proteinů ale i gainerů, kreatinu apod.

Joomla SEF URLs by Artio