Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Vyrobte si domácí gainer

Chcete si vyrobit domácí gainer a necpát do sebe zbytečnou chemii? Pak doporučujeme přečíst si tento recept. Postačí vám k tomu dvě ingredience, a máte domácí gainer hotový – protože gainer se skládá ze dvou složek, a to proteinu a komplexního sacharidu. Jak ovšem dosáhnout této kombinace doma?

Pokračovat ve čtení

Kreatin vám pomůže dodat energii

Kreatin vás zajistí přímou cestu k většímu objemu svalů a lepšímu výkonu. Navíc díky němu budete lépe regenerovat, takže zvládnete více tréninků než obvykle. Kreatin je aminokyselina, kterou v těle máme přirozeně, protože si ji umíme sami vytvořit. Tělo jej využívá jako zdroj energie a průměrně každý člověk spotřebuje 2g denně. Získat jej můžeme buď z potravin nebo vlastní syntézou. Najdeme je hlavně v rybách a jiném mase.

Pokračovat ve čtení

Zvětšete si svaly s Muskulvitem

Každý sportovec ví, že správná výživa je velmi důležitá. A protože tělo zatěžujeme zbytečnostmi, musíme si někdy dopomoct různými výživovými doplňky. Do základních potravinových doplňků stravy patří určitě proteiny ke zvětšování svalů. Jedná se o sypký prášek, který se rozpouští v mléce nebo vodě. Můžete jej také přidat do těsta na palačinky nebo přimíchat do jogurtu.

proteiny

Pokračovat ve čtení

Fitness shop s pestrou nabídkou doplňku stravy

fitness shop

Zákazníkům, kteří shánějí kvalitní sportovní výživu, vychází vstříc Fitness shop – Muskulvit. Pestrá nabídka obsahuje doplňky stravy pro kulturistiku nebo hubnutí a součástí sortimentu jsou také výživové přípravky pro nadměrně zatěžovaný pohybový aparát, například při sportu. Mezi produkty lze najít proteiny – bílkoviny, kreatiny, spalovače tuků, iontové nápoje, vitamíny a minerály, aminokyseliny apod.

Pokračovat ve čtení

Joomla SEF URLs by Artio