Většina lidí neumírá na své zdraví, ale na své léky.

Pixmac000002036081

Sport prospívá zdraví

green-apple

Čistota půl zdraví

Proč je rýže Lagris těžko k sehnání

Podravka – Lagris, a. s. patří v současné době mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. Její výrobky jako je třeba Rýže Lagris patří mezi oblíbené přílohy napříč všemi generacemi a národy. Každý z nás si jistě rád dá chutnou rýži jako přílohu, připraví si rizoto a ti nejzkušenější třeba i suši. Rýže Lagris je vhodným doplňkem, pokud držíte nějakou dietu, nebo potřebujete doplnit sacharidy po sportu. Rýži také můžeme najít v jiných podobách než jen na vaření a vyskytuje se tak například pufovaná, natural a jiné druhy.

Kolik jíst bílkovin?

fitness shopProtein neboli bílkovina je vysokomolekulární přírodní látka tvořena převážně z aminokyselin. Protein byl objevený už v roce 1819 a dnes víme, že protein je nepostradatelnou složkou živočišných buněk jako stavební látka. Aktuální odhady odborníků na bílkoviny tvrdí, že bodybuildeři by měli konzumovat 25-30 % proteinu z celkového příjmu kalorií za den, nejvíce v průběhu nebo po tréninku a pak před spaním. Protein se přírodně vyskytuje hlavně v kuřecím, morčecím mase, rybách, vejcích a mléčných výrobcích. Kromě těchto se doporučuje i syrovátkový protein, který je bohatě obsažený ve spoustě proteinových produktech, které vám nabízíme v našem fitness shopu Muskulvit. Najdete u nás široký sortiment proteinů ale i gainerů, kreatinu apod.

Vyzkoušejte chorvatskou zeleninovou směs

ajvarPokud jezdíte na dovolenou do Chorvatska, tak jste ho možná jedli, možná jste o něm slyšeli a možná jej vůbec neznáte. Každopádně ajvar pochází právě z Chorvatska a Srbska, kde jej zná opravdu každý. Protože se jedná o pastu vytvořenou ze zeleniny, jedná se o přírodní, zdravý a chutný doplněk k téměř každému slanému jídlu.

Pokračovat ve čtení

Kreatin vám pomůže dodat energii

Kreatin vás zajistí přímou cestu k většímu objemu svalů a lepšímu výkonu. Navíc díky němu budete lépe regenerovat, takže zvládnete více tréninků než obvykle. Kreatin je aminokyselina, kterou v těle máme přirozeně, protože si ji umíme sami vytvořit. Tělo jej využívá jako zdroj energie a průměrně každý člověk spotřebuje 2g denně. Získat jej můžeme buď z potravin nebo vlastní syntézou. Najdeme je hlavně v rybách a jiném mase.

Pokračovat ve čtení

Nakupujte matrace z pohodlí svého domova

Nakupování zboží na internetu se dnes stává běžnou záležitostí. A čím dál více lidí přechází na mezinárodní vyhledávač Google. Internetové obchody dnes nabízí opravdu všechno. Knihy, číst online noviny, ceny zboží můžete porovnávat díky specializovaným stránkám a tak se rozhodnout podle vámi zvolených kritérií, který obchod je pro vás nejlepší. Možná jste o tom nevěděli, ale dnes takto můžete nakoupit i pohodlnou matraci. Můžete porovnávat recenze, různé materiály, možnost vyzvednutí nebo dopravy až k vám domů. Navíc jako bonus máte přehledně popsáno, jak se o matraci starat, aby měla co největší životnost. Internet nám usnadňuje život a my se tak můžeme věnovat důležitějším věcem než je nakupování v přeplněných obchodních centrech.

Joomla SEF URLs by Artio